Apbalvojumu “Rēzeknes Goda pilsonis” iegūst ārsts Oļegs Grigorevs
Rēzeknes valstspilsētas domes lielajā zālē 15. novembrī notika šī gada Rēzeknes Goda pilsoņa paziņošana un apbalvošanas ceremonija. Šogad par Rēzeknes Goda pilsoni kļuva ārsts, internists, infektologs darbā ar Covid-19 pacientiem, Rēzeknes slimnīcas Covid-19 inficēto pacientu nodaļas vadītājs Oļegs Grigorevs…