Otrdiena, 23. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

Noslēdzies konkurss “Sāc ar sevi – 2021”

SIA “ALAAS” arī šajā mācību gadā organizēja konkursu otrreizējo materiālu vākšanā “Sāc ar sevi!”.

Šogad piedalījās astoņi konkursanti: Rēzeknes sākumskola, Rēzeknes novada Tiskādu vidusskola, Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs (80 kg), Rēzeknes novada Feimaņu pamatskola, Rēzeknes novada Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija (60 kg), Kaunatas PII “Zvaniņš” un Ludzas novada Ciblas vidusskola. Konkursanti līdz novembra beigām vāca tukšas, saplacinātas PET pudeles un HDPE iepakojumu…

Birkas: Novadu ziņas
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.