Daugavpils reģionālajā slimnīcā un tās struktūrvienībā “Centra Poliklīnika” pacientiem un apmeklētājiem atkal ir obligāti jānēsā aizsargmaskas, jo slimnīcas Uzņemšanas un citās nodaļās ir pieaudzis ar Covid-19 inficēto darbinieku un kontaktpersonu skaits.
Slimnīcas mājaslapā teikts, ka joprojām tuvinieki var apmeklēt pacientus, taču, ja kādā no nodaļām būs jaunatklāts inficēšanās ar Covid-19 gadījums, tad pacientu apmeklēšana šajā konkrētajā nodaļā būs aizliegta.
Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.