Otrdiena, 23. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

“Mūsmājās” svinēja Miķeļdienu

“Mūsmājās” svinēja Miķeļdienu

28. septembrī Preiļu biedrībā “Mūsmājas” notika Miķeļdienas pasākums “Ziedošās sēkliņas”.
Preilēnieši dalījās ar saulespuķu, ķirbju u.c. sēkliņās un puķēm, kas šovasar izlolotas no citām sēkliņām. Tāpat varēja pacienāties ar pašu izlolotu ogu un ābolu ievārījumu, ceptu cepamķirbi, bišu savākto medu, lauku tējām un citiem gardumiem. 
Pasākuma dalībnieces atzina, ka šovasar saulespuķes izstiepušās vairākus metrus garas, arī ķirbji auga griezdamies, un tie, tāpat kā citas dārza veltes, salikti burciņās ar vasaras garšu. 
Jāpiebilst, ka Miķeļdienas pasākumu rīkoja biedrība “Mūsmājas” projekta “Seniori vienmēr aktīvi” ietvaros. 

6.lpp_.MikeldienaMusmajas10_20222028129.jpg

Pašu izlolotas sēkliņas un puķes atnesa Broņislava Rubine (1. rinda no kreisās), Antoņina Pastare, Elma Aksjonova (2. rinda no kreisās), Viktorija Upeniece un Anna Brūvere 

Egitas Terēzes Jonānes teksts un foto 

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.