Trešdiena, 24. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

Ludzas vieglatlētiem – urrā!

Ludzas vieglatlētiem – urrā!

10. februārī Valmierā notika Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupām vieglatlētikā telpās. Uz čempionātu devās arī Ludzas novada sporta skolas audzēkņi un atgriezās ar medaļām!
U-18 jaunietes: 2. vieta – Marija Bojāre, augstlēkšana, – rezultāts 1,65 m (treneri – Armands Volajs, Jolanta Silicka); U-20 jaunieši: 3. vieta – Ņikita Kaseckis, trīssoļlēkšana, rezultāts – 13,47 m (treneris – Sergejs Fenčenko). Apsveicam Mariju un Ņikitu, kā arī viņu trenerus ar izcilo sniegumu, lepojamies!

4.lpp_.viegli.jpg

Jaunie vieglatlēti ar saviem treneriem svin panākumus

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.