Par Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas direktori apstiprināta Skaidrīte Ūzuliņa
Preiļu novada domes deputāti 29. jūnija sēdē par Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas direktori apstiprinājuši Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vecāko eksperti Skaidrīti Ūzuliņu.
S. Ūzuliņa par labāko kandidāti atzīta konkursā, kuram pieteicās divi pretendenti. Konkurss uz skolas direktora amatu bija nepieciešams, jo līdzšinējā ilggadējā skolas direktore Ligita Pauniņa dodas pensijā.
Atbilstoši domes deputātu lēmumam paredzēts slēgt darba līgumu ar jauno direktori no 1. augusta uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku trīs mēneši pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas.

S. Ūzuliņa solījusi Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas kolektīvu papildināt “ar savu pozitīvismu, mērķtiecīgumu, atbildību, erudīciju un cilvēkmīlestību”.