Trešdiena, 24. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

Guntai Vaičulei – vēl divas zelta medaļas

Guntai Vaičulei – vēl divas zelta medaļas

29. un 30. jūlijā Valmieras Jāņa Daliņa stadionā norisinājās jau 102. Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Ar augstvērtīgiem rezultātiem tajā startēja Gunta Vaičule, kura izcīnīja divus čempiones titulus. 
Sestdien Guntai labākais rezultāts 400 m skrējienā (52,89 sek.) un sesto reizi Latvijas čempiones tituls 400 m skrējienā. Otrajā dienā Gunta ar atkārtotu Latvijas sezonas labāko rezultātu izcīnīja čempiones titulu 200 m skrējienā (23,32 sek. priekšsacīkstēs, 23,47 sek. finālskrējienā), šī bija viņas sestā zelta medaļa 200 m skrējienā, bet pavisam Guntas kontā jau 23 zelta medaļas Latvijas čempionātos vieglatlētikā telpās un stadionā, vēsta informācija tīmekļvietnē www.rezekne.lv.

3.foto_6.jpg

Foto no LVS tīmekļvietnes (Gunta Bērziņa foto)
 

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.