Piektdiena, 26. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

KURZEME: Rekonstruēs gāzes vadus Liepājā, Grobiņā, Brocēnos, Saldū

Dabasgāzes sadales sistēmas operators – akciju sabiedrība “Gaso” – šogad līdz decembrim veiks dabasgāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Liepājā, Grobiņā, Brocēnos un Saldū, norāda uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Rubinčika.
Siltie gada mēneši ir laiks, kad “Gaso” veic gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos. Tas nepieciešams, lai padarītu gāzapgādes sistēmu drošāku.
No jūnija līdz decembrim “Gaso” Liepājas iecirknis veiks gāzesvadu ievadmezglu pārbūvi Liepājā, Grobiņā un Saldū, lai modernizētu gāzapgādes ievadmezglu, kā arī paaugstinātu gazificējamā objekta drošību.
Ievadu pārbūves laikā īslaicīgi – uz vienu darbadienu – tiks pārtraukta dabasgāzes piegāde lietotājiem. Par to informēs piecas dienas pirms darbu sākšanas.
Tāpat tiks veikta gāzesvadu hidroslēgu pārbūve Brocēnos, Lielcieceres un Jaunatnes ielā, lai modernizētu dabasgāzes sadales sistēmas un paaugstinātu to drošību.
 

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.