Ceturtdiena, 25. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

KURZEME: Atzīmē Saldus slimnīcas gadadienu

KURZEME: Atzīmē Saldus slimnīcas gadadienu
Saldus-Medicinas-centram-8550-2.jpg

 Publicitātes foto
Pasākumā piedalījās arī veselības ministrs Hosams Abu Meri, kurš pasniedza veselības ministrijas pateicības vēstules.
 

 

Veselības aprūpes vēsturē Saldum šis ir nozīmīgs gads — pirms 85 gadiem slimniekus sāka ārstēt tagadējā vecajā Saldus slimnīcā, bet jaunā piecstāvu māja kalpo pacientiem jau 50 gadu, informējas Saldus novada domē.
Atzīmējot abas nozīmīgās gadskārtas, 2. novembra vakarā Saldus Medicīnas centra kolektīvs uz pasākumu “Slimnīcai 85+50” aicināja bijušās slimnīcas darbiniekus, bijušos un esošos Saldus Medicīnas centra darbiniekus, ģimenes ārstus, sadarbības partnerus un viesus.
Pasākumā piedalījās arī veselības ministrs Hosams Abu Meri, kurš pasniedza Veselības ministrijas Pateicības vēstules nozares profesionāļiem – Rasmai Pikšai, Silvijai Skujevskai un Irinai Mikuļskai par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu Saldus novada iedzīvotāju veselības aprūpē.

 

 

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.