Trešdiena, 24. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

LATGALE: Rotko muzejā sācies Latgales grafikas simpozijs

LATGALE: Rotko muzejā sācies Latgales grafikas simpozijs

No 10. līdz 22. martam Daugavpilī notiek 13. Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs, pulcējot grafiķus no deviņām valstīm.
Simpozijs, kas kopš 2013. gada norisinās Rotko muzeja rezidenču programmā, ir lielākais grafikas mākslas notikums Latgalē, sekmējot reģiona atpazīstamību un piesaistot jaunus māksliniekus.
Divu nedēļu garumā dalībnieki strādā Rotko muzeja darbnīcās, iedvesmojoties no Daugavpils vēsturiskās un dabas vides, radot darbus dažādās grafikas tehnikās. Šogad atlasīti vienpadsmit mākslinieki no Latvijas, Horvātijas, Grieķijas, Itālijas, Polijas, Indijas, Igaunijas, Īrijas un Somijas.
14. martā plkst. 15.00 Rotko muzejā notiek tikšanās ar māksliniekiem un viņu portfolio prezentācija, bet 21. martā plkst. 16.00 – noslēguma izstādes atklāšana, kurā varēs apskatīt simpozija laikā radītos darbus. Abi pasākumi ir bez maksas.
Simpoziju atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, Valsts kultūrkapitāla fonds, Caparol un Devona.

 

 

 

 

 

novatbfnd.jpg

Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild laikraksts “Vietējā Latgales Avīze”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.