Trešdiena, 24. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

KURZEME: Kandavas ugunsdzēsēji – uz jaunu depo

KURZEME: Kandavas ugunsdzēsēji – uz jaunu depo

Beidzot ir notikusi ilgi gaidītā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo jaunās ēkas nodošana ekspluatācijā, un 1. aprīlī, Kandavas posteņa darbinieki pārcelsies uz jaunajām telpām, informē Tukuma novada pašvaldība.
Uz jaunajām telpām pārcelsies arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde un Valsts policijas darbinieki.
2021. gada septembrī Ministru kabinets izdeva rīkojumu atļaut Iekšlietu ministrijai pārņemt no pašvaldības nekustamo īpašumu “Ūdenstornis Liepās” Kandavā, lai varētu sākt depo būvniecību un pabeigt to 2023. gadā, bet darbi neritēja tik raiti, kā plānots, un iekavējušies par diviem gadiem. Laika gaitā mainījušies būvnieki, bet objekts beidzot ir sekmīgi pabeigts. Ēkā ir mūsdienīgi aprīkotas telpas, lai ugunsdzēsēji justos ērti un mājīgi, kā arī nekavējoties varētu steigties uz notikuma vietu un veikt savus pienākumus.
Savukārt veco ugunsdzēsības depo, kas atrodas vecpilsētas sirdī, plānots pārņemt pašvaldībai, lai attīstītu tūrisma infrastruktūru un ierīkotu skatu torni.

 

 

 

 

 

novatbfnd.jpg

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.