Pirmdiena, 22. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli
Foto Jaunumi

Biškopjiem jāiesniedz pārskati par bišu saimju skaitu

Biškopjiem jāiesniedz pārskati par bišu saimju skaitu
13.lpp_.3.foto_4.jpg

Bišu saimju īpašniekiem vai turētājiem divas reizes gadā – uz 1. maiju un 1. novembri – jāiesniedz pārskats par bišu saimju skaitu, aģentūru LETA informēja Lauku atbalsta dienestā (LAD).
Pārskats par bišu saimju skaitu uz 1. maiju jāiesniedz no 1.  līdz 31. maijam. Ja vasaras laikā mainās bišu saimju skaits, izmaiņas jāaktualizē nekavējoties, negaidot 1. novembra pārskata iesniegšanas termiņu, skaidro dienestā.
Pārskatu iespējams iesniegt elektroniski LAD dzīvnieku reģistra autorizētajā sadaļā vai reģistra mobilajā lietotnē.
LAD norāda, ka izmaiņas bišu saimēs jāaktualizē katrā attiecīgajā novietnē izmaiņu brīdī, ja tās atrodas vairākās novietnēs un pēc pēdējā atskaites datuma ir mainījies to skaits kādā no tām. Pārskats jāiesniedz tikai par pamata novietnēm, nevis pagaidu turēšanas vietām.
 

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.