Iekšlietu ministre sveic Valsts robežsardzes koledžas absolventus
20. augustā iekšlietu ministre Marija Golubeva, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs un Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts sveica Valsts robežsardzes koledžas profesionālās tālākizglītības programmas “Robežapsardze” absolventus…