Pirmdiena, 22. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

Intervija ar skolnieci, kura veidos filmu par cukura diabētu, – Ievu Apšinieci

Ieva Apšiniece mācās 9. klasē Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā. Šobrīd Ieva ir uzvarējusi “Sportland” konkursā un veidos filmu, kas stāstīs par cukura diabētu. Ieva pati slimo ar šo slimību no deviņu gadu vecuma, tomēr viņā nav dusmu, baiļu un jautājumu, kāpēc tā ir noticis. “Es redzu pasauli saulainu un stāstu par cukura diabētu, lai cilvēkos mazinātu aizspriedumus, nezināšanu, kas ir cukura diabēts, un lai padarītu šo pasauli par labāku vietu visiem,” saka Ieva…

Birkas: Intervijas
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.