Piektdiena, 26. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

KURZEME: Koncertā uzstāsies ukraiņu ērģelniece

Piektdien, 16. augustā, Ugāles baznīcā sāksies Ventspils novada sakrālās mūzikas festivāla “No baroka līdz mūsdienām” koncerts, kurā uzstāsies ukraiņu ērģelniece Nadija Veļičko, informēja Ventspils novada pašvaldībā.
Nadija Veļičko 1992. gadā absolvējusi S. Krušeļņickas speciālo mūzikas skolu, pēc tam Mikolas Lisenko Augstāko Valsts mūzikas institūtu Ļvivā.
Nadija ir piedalījusies daudzos starptautiskos mūzikas festivālos un ir pastāvīga Senās mūzikas festivāla un ērģeļmūzikas festivāla Ļvivā dalībniece. Veļičko ir apņēmusies popularizēt ērģeļmūziku. Viņas repertuārā ir visu stilu un laikmetu darbi, sākot no renesanses līdz mūsdienu mūzikai, veidojot vairāk nekā 30 koncertprogrammas, ko viņa savas izpildītājas karjeras gados ir prezentējusi klausītājiem. Kā koncertērģelniece Nadija Veļičko spēlējusi Polijā, Vācijā, Zviedrijā, Slovākijā, Dānijā, ASV.
 

 

 

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.