Piektdiena, 26. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

KURZEME: Kuldīgā septembris izziņots par kultūrvēsturiskā mantojuma mēnesi

Atzīmējot gadu kopš Kuldīgas vecpilsētas iekļaušanas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, septembris Kuldīgā pasludināts par vēsturiskā mantojuma mēnesi, aģentūru LETA informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska.
Tā mērķis ir pievērst uzmanību pilsētas unikālajam mantojumam, vēsturisko vērtību saglabāšanai, izpētei un popularizēšanai. Šomēnes Kuldīgā notiks izstādes, restaurācijas meistarklases, lekcijas, semināri, radošas nodarbes bērniem un citi pasākumi.
Mantojuma mēnesis noslēgsies 27. septembrī ar starptautisku zinātnisku konferenci profesionāļiem un interesentiem par kultūras mantojuma saglabāšanu “Teorija un prakse Venēcijas hartas transkripcijā.”
 

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.