Piektdiena, 26. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

KURZEME: Par ēdināšanu jāmaksā norēķinu sistēmā

Par ēdināšanas pakalpojumiem Ventspils bērnudārzos no šīs nedēļas vecākiem jāsamaksā norēķinu sistēmā “Mily.lv”, nevis pašvaldībā, ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāju Janu Bakanausku.
Visās deviņās Ventspils pirmsskolas izglītības iestādēs darbu sāks atklātā konkursā uzvarējušie ēdināšanas pakalpojuma sniedzēji. Bērnudārzos ēdināšanu nodrošinās trīs uzņēmēji – personu apvienība “Aleks un V Concord Service Group CNC”, SIA “Aniva” un SIA “Saltums Kandavā”.
Vecāki un bērnudārza darbinieki turpmāk vairs nemaksās līdzmaksājumu Ventspils Izglītības pārvaldei, bet norēķināsies tieši ar ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju. Norēķiniem ir paredzēts izmantot norēķinu sistēmu “Mily.lv”, kur vecākiem būs iespēja pārskatāmi sekot līdzi līdzfinansējuma izlietojumam.
Līdzmaksājums brokastīm, pusdienām un launagam bērnudārzā arī turpmāk Ventspils pilsētā būs 2,20 eiro/dienā bērnam no 1,5 līdz 2 gadu vecumam un 2,70 eiro/dienā bērnam no trīs gadu vecuma.

 

Projektu “Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild SIA “Kurzemes Vārds”.

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.

Projekta atbalsts

Mediju uzņēmums piedalās projektā „Latvijas Mediju nozares kompetenču centrs" (Nr. 2.2.1.5.i.0/2/24/A/CFLA/001), kurš tiek īstenots ES Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2.1.5.i. investīcijas „Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā „Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai" ietvaros un saņem atbalstu mediju speciālistu apmācībām un digitālās attīstības modernizācijai.