Pirmdiena, 22. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

Skolēni mācīsies klātienē, ja būs negatīvs Covid-19 tests

No 1. septembra vispārizglītojošās un profesionālās izglītības skolas strādās klātienē ar norunu, ka skolēniem un pedagogiem ir Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju, vai Covid-19 negatīvs tests, informē Izglītības un zinātnes ministrija.

Šonedēļ jau ministrija ar laboratoriju vadību vienojās, ka laboratorijas palielinās darbinieku skaitu tāpēc, ka tās paraugu paņemšanas komplektus nespēj piegādāt skolām laikus…

Birkas: Jaunumi
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.