Otrdiena, 23. jūnijs Preiļi
Šobrīd aktuāli

Ludzānietim pasniegts apbalvojums “Par pašaizliedzību”

24. novembrī tika pasniegts Iekšlietu ministrijas apbalvojums “Par pašaizliedzību” Ludzas pilsētas iedzīvotājam Aleksandram Bļasānam, kura drosmīgā rīcība palīdzēja izglābt cilvēka dzīvību. Apbalvojumu ludzānietim pasniedza Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Kārsavas posteņa komandieris Artūrs Puncuļs…

Birkas: Novadu ziņas
Komentāri

Pievienot komentāru

Paldies! Komentārs nosūtīts un parādīsies pēc apstiprināšanas.